АВТОСЕРВІСНИЙ ЦЕНТР "АВТОЦЕНТР НА ТЕРЕМКАХ" НАДАЄ МАКСИМАЛЬНИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми пропонуємо:
Ремонт та обслуговування
Автоцентр на Теремках виконує весь спектр робіт по ремонту та обслуговуванню легкових і комерційних автомобілів будь-яких брендів, гарантійний ремонт та регламентне сервісне обслуговування автомобілів брендів Chery та ZAZ (ЗАЗ). Для цього, у нашому арсеналі є все необхідне обладнання, інструмент та кваліфікований персонал, який постійно проходить навчання. Перелік робіт СТО дуже широкий та покриває майже всі потреби автовласників.
Запчастини
Оригінальні запчастини для Вашого автомобіля - це просто! Звертаючись в один з 60 офіційних автосервісних центрів Корпорації УкрАВТО Ви зможете не тільки здійснити технічне обслуговування свого автомобіля, а також вибрати і придбати оригінальні запасні частини, здійснити попереднє замовлення або встановити. Ми пропонуємо широкий асортимент сертифікованих автовиробниками оригінальних запасних частин!
Вартість технічного обслуговування
Автомобіль вже давно навчився говорити, що і коли Вам необхідно робити. На щастя, це не початок повстання машин. Кожен власник знає - регламентне технічне обслуговування - необхідність. Щоб Ви могли планувати свої витрати, оцініть заздалегідь вартість обслуговування.
Корпоративним клієнтам
Ми завжди приділяємо особливу увагу обслуговуванню корпоративних клієнтів. Крім традиційного індивідуального підходу і лояльності ми пропонуємо гнучку систему дисконтів і бонусів.
Програма лояльності - Drive2U
Що може бути кращим за якісне обслуговування? Кращим за якісне обслуговування може бути подяка Вам, за те, що обираєте наші автосервісні центри. Саме для того, щоб зробити вигіднішим наступний візит до наших автосервісних центрів, була створена програма лояльності Drive2U. Отримайте при першому зверненні до автосервісного центру УкрАВТО картку та користуйтесь перевагами та бонусами вже при наступному заїзді!
ГАРАНТІЯ НА ВИКОНАНІ РОБОТИ
На всі проведені роботи, що виконуються на Вашому автомобілі надаються гарантійні зобов'язання СТО на фіксований термін. Гарантія якості виконаних робіт досягається шляхом використання необхідного обладнання та інструментів, відповідно до технології Заводу-Виробника по проведенню технічного обслуговування або ремонту на автомобілі.
Телефон гарячої лінії УкрАВТО
0 800 507 717