Про автоцентр

СКОРИСТАЙТЕСЬ НАШИМИ ПОСЛУГАМИ:
НОВІ АВТОМОБІЛІ:

Автосервісний центр "Автоцентр на Теремках" пропонує широкий вибір нових автомобілів, таких відомих брендів як Chery, а також автомобілі від Groupe Renault. В нашому салоні Ви завжди зможете познайомитись з обраним автомобілем та отримати висококваліфіковану консультацію наших менеджерів. Не залежно від бренду, якому Ви віддаєте перевагу, ми підберемо найкращий варіант комплектації та кольору. Не знайшли, що шукали, ми замовимо та доставимо саме для Вас!

КРЕДИТУВАННЯ ТА ЛІЗИНГ:

Ви вже знаєте як виглядає мрія? Але бажання зовсім трошки не відповідають можливостям? Наші фахівці з кредитування допоможуть визначитись з оптимальним варіантом придбання автомобіля в кредит або ж лізинг. Наш автосервісний центр "Автоцентр на Теремках" співпрацює з багатьма комерційними банками та лізинговими компаніями і пропонує найкращі програми фінансування покупки автомобіля з урахуванням всіх Ваших вимог, стосовно фінансової сторони: безпечна та прозора угода? Це до "Автоцентру на Теремках"! А для корпоративних клієнтів передбачена гнучка система знижок.

 

СТРАХУВАННЯ:

Новий автомобіль повинен приносити лише позитивні емоції. Що для цього потрібно? Знати, що він і Ви разом з ним захищені та убезпечені від майже усіх ризиків. Як цього досягнути? Фахівці зі страхування "Автоцентру на Теремках" знаються на страхуванні, краще ніж будь-хто. Вам достатньо полісу "автоцивілки"? Легко! Підберемо найкращий тариф. КАСКО від надійної страхової компанії? Взагалі не питання! Ми побудували роботу так, щоб Ви, купивши автомобіль в "Автоцентрі на Теремках", мали змогу отримати всі супутні послуги та придбати все необхідне через "єдине вікно"! Звертайтесь до наших фахівців зі страхування, про решту подбаємо ми.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ:

Щоб новий автомобіль ніколи не засмучував Вас, достатньо лише вчасно проходити регламентне сервісне обслуговування, рекоменоване автовиробником. "Автоцентр на Теремках" має все, для надання високоякісних послуг з обслуговування Вашого автомобіля. Сучасне обладнання, кваліфікований персонал, що постійно проходить навчання, і звісно ж постіне вдосконалення досвіду. Навіть ящо Ваш автомобіль вже не на гарантії, але Вам потрібний надійний партнер, що готовий взятись за виконання ремонту будь-якої складності з гарантією, "Автоцентр на Теремках" має рішення саме для Вас!

 

Автосервісний центр "Автоцентр на Теремках" завжди пропонує високий рівень сервісу в обслуговуванні і ремонті автомобілів, а також широкий вибір автозапчастин, комплектуючих і додаткового обладнання, практично для будь-якого бренду та моделі автомобіля. Крім традиційних послуг сервісного обслуговування ми пропонуємо установку газобалонного устаткування із збереженням гарантії заводу-виробника на автомобіль, комп'ютерну діагностику ходової частини, комп'ютерний стенд регулювання розвалу-сходження і багато іншого, що допоможе вчасно визначити та усунути несправність Вашого автомобіля!